• Zimné obdobie či letné nepriaznivé počasie vám už nezabráni v pokoji relaxovať na terase, ak si zaobstaráte štýlovú zimnú záhradu. Vďaka dômyselnému systému zasklenia získate celoročný prístup do záhrady, pretože praktické zasklenie jednoducho udrží teplo vo vnútri. A čo keď sa opäť vyčasí? Stačí odsunúť posuvné zasklenie a svieži vzduch môže voľne prúdiť dovnútra.
Využitie po celý rok
Poskytne vám možnosť celoročného relaxu a oddychu
Moderný dizajn
Originál s jedinečným dizajnom a laľhko posuvnými dvermi
Tepelná a zvuková izolácia
Celková tesnosť proti vode a vzduchu pre optimálnu vnútornú klímu
Zväčšenie obytného priestoru
Efektívne rozšírenie obytného priestoru
s rôznym využitím

Drevené
zimné záhrady

  •  I navzdory počasiu si budete naplno vychutnávať pocit, že ste v prírode. V letných mesiacoch vás chráni pred slnkom a dažďom, v zime sa dá uzavrieť posuvným systémom, čim vytvoríte zimnú záhradu.
  • Prístrešky, zimné záhrady, altány, verandy, pergoly svojím charakterom spájajú vonkajšie a vnútorné priestory príbytkov. Či už sú spojené s domom, voľne stojace v záhrade alebo nad parkovacím miestom, svojím tvarom, veľkosťou, materiálom z ktorého sú vyrobené dotvárajú celkový charakter domu.
  • Pri výrobe dbáme na funkčnosť a moderný dizajn výrobku. Samozrejmosťou u nás je výber najkvalitnejších materiálov ako drevené KVH lepené hranoly. Ideálnou krytinou vďaka svojím vlastnostiam je dutinkový polykarbonát, plný polykarbonát, rôzne druhy plechu, kanadský šindel, škridloplech, asfaltový šindel a najmenej používaným je škridla a to hlavne z estetického hladiska.

Hliníkové
zimné záhrady

  •  Zimná záhrada je zostavená s z extrudovaných hliníkových profilov vlastnej výroby a tej najvyššej kvality, ktoré sú ošetrené práškovou farbou v našej vlastnej práškovej lakovni. Konštrukcia je navrhovaná pre záťaž od 150kg až 300kg v závislosti od dĺžky krovu. Vzdialenosť nosných profilov v streche od seba je v rozmedzí 650mm do 750mm..
  • Strecha zimnej záhrady môže obsahovať rôzne výplne ako napríklad bezpečnostné sklo, dutinkový polykarbonát či izolačné sklá, ktoré zabezpečia tepelnú pohodu aj v chladnejšom počasí. Dodávame niekoľko druhov bezrámového a rámového obvodového zasklenia vlastnej výroby.
  •  Zimná záhrada môže byť kotvená do steny domu alebo samostatne stojaca. Konštrukcia ROBUST nám umožňuje vyrobiť aj rôzne atypické tvary zimných záhrad napríklad tvar U, tvar L alebo rohovú zimnú záhradu so sedlovou strechou.

Získajte cenovú ponuku zdarma